Contact

De groepsleiding - gezamenlijk te bereiken via groepsploeg@jongbrabant.be

Sander Vloeberghs

"Goedaardige Panda"

Viktor Defoor 

"Avontuurlijke Stokstaart"

Joos Florquinlaan 24
3001 Heverlee
0498/83.61.32
sander.vloeberghs@jongbrabant.be

Kasteelstraat 5a
3360 Korbeek-Lo
0499/11.79.33
viktor.defoor@jongbrabant.be

Mateo Ancis

"Expressieve Kauw"

 

Hertogstraat 8
3001 Heverlee
0491/55.44.51
mateo.ancis@jongbrabant.be

   

De kapoenenleiding - gezamenlijk te bereiken via kapoenen@jongbrabant.be

Bastiaan Verheyden 

"Luimige Kea"

Boris Deleu

"Beheerste Orang-Oetan"

Begijnenblokstraat 21
3320 Meldert
0473/51.73.27
bastiaan.verheyden@jongbrabant.be

Maria Theresiastraat 86
3000 Leuven
0495/28.57.77
boris.deleu@jongbrabant.be

Toby Hendrickx

"Onbaatzuchtige Schroefhoorngeit"

Predikherenberg 21
3010 Kessel lo
0476/07.68.13
toby.hendrickx@jongbrabant.be


 

De welpenleiding - gezamenlijk te bereiken via welpen@jongbrabant.be

Oscar Defoor 

"Montere Arasari"

Roel Op de Beeck 

"Gedreven Penseelaapje"

Kasteelstraat 5a
3360 Korbeek-Lo
0484/93.05.87
oscar.defoor@jongbrabant.be

Pater Perquylaan 11
3001 Heverlee
0471/62.20.08
roel.opdebeeck@jongbrabant.be

Mateo Ancis

"Expressieve Kauw"

Joran Hambrouck

"Zorgeloze Stokstaart"

Hertogstraat 8
3001 Heverlee
0491/55.44.51
mateo.ancis@jongbrabant.be

Burgemeester Stanislas De Rijcklaan
3000 Leuven
0499/73.01.20
joran.hambrouck@jongbrabant.be

Josse Van Bastelaere

"Speelse Sifaka"

Abdijstraat 60
3001 Heverlee
0472/06.01.45
josse.vanbastelaere@jongbrabant.be


 

De jongverkennerleiding - gezamenlijk te bereiken via jongverkenners@jongbrabant.be

Hannes Verheyden 

"Nobele Otter"

Yannick Dondeyne

"Epicuristische Saki"

Begijnenblokstraat 21
3320 Meldert
0471/06.79.33
hannes.verheyden@jongbrabant.be

Bloemenlaan 11
3001 Heverlee
0494/58.13.66
yannick.dondeyne@jongbrabant.be

Wouter Op de Beeck

"Inventieve Seriema"

Pater Perquylaan 11
3001 Heverlee
0472/30.16.13
wouter.opdebeeck@jongbrabant.be


 

De verkennerleiding - gezamenlijk te bereiken via verkenners@jongbrabant.be

Elisa Wij

"Levenslustige Spreeuw"

Vincent Verheyden

"Gevatte Steltral"

Adjudant Harboortstraat 27
3001 Heverlee
0479/51.51.71
elisa.wij@jongbrabant.be

Fonteinstraat 44
3050 Oud-Heverlee
0483/34.88.09
vincent.verheyden@jongbrabant.be

Dries Vliers

"Loyale Giraf"

Thomas De Volder

"Intrigerende Dolfijn"

Vital Decosterstraat 60
3000 Leuven
0470/57.55.34
dries.vliers@jongbrabant.be

Eburonenlaan 2
3001 Heverlee
0496/89.75.42
thomas.devolder@jongbrabant.be

   

De jinleiding - gezamenlijk te bereiken via jin@jongbrabant.be

Viktor Defoor 

"Avontuurlijke Stokstaart"

Stefaan Maddens

"Trotse Agoeti"

Kasteelstraat 5a
3360 Korbeek-Lo
0499/11.79.33
viktor.defoor@jongbrabant.be

Prinses Lydialaan 32
3001 Heverlee
0499/39.45.98
stefaan.maddens@jongbrabant.be

Jeroen Vanpee

"Charismatische Kauw"

 
Kardinaal Mercierlaan 62
3001 Heverlee
0470/42.60.68
jeroen.vanpee@jongbrabant.be
 


 

Materiaalmeester

Thomas De Volder

"Intrigerende Dolfijn"

 

Eburonenlaan 2
3001 Heverlee
0496/89.75.42
thomas.devolder@jongbrabant.be


 

Groepsaalmoezenier

Joris Backeljauw

"Vurige Nachtegaal"

joris.backeljauw@jongbrabant.be