Contact

De groepsleiding - gezamenlijk te bereiken via groepsploeg@jongbrabant.be

Sander Vloeberghs

"Goedaardige Panda"

Viktor Defoor 

"Avontuurlijke Stokstaart"

0498/83.61.32
sander.vloeberghs@jongbrabant.be

0499/11.79.33
viktor.defoor@jongbrabant.be

Mateo Ancis

"Expressieve Kauw"

 

0491/55.44.51
mateo.ancis@jongbrabant.be

   

De kapoenenleiding - gezamenlijk te bereiken via kapoenen@jongbrabant.be

Jeroen Vanpee

"Charismatische Kauw"

Niels Descamps

"Ijverig Winterkoninkje"

0470/42.60.68
jeroen.vanpee@jongbrabant.be

0471/51.32.45
niels.descamps@jongbrabant.be

Toby Hendrickx

"Onbaatzuchtige Schroefhoorngeit"

Lies Leyssen

"Gehechte Oribie"

0476/07.68.13
toby.hendrickx@jongbrabant.be

0491/59.80.29
lies.leyssen@jongbrabant.be


 

De welpenleiding - gezamenlijk te bereiken via welpen@jongbrabant.be

Stefaan Maddens

"Trotse Agoeti"

Viktor Defoor

"Avontuurlijke Stokstaart"

0499/39.45.98
stefaan.maddens@jongbrabant.be

0499/11.79.33
viktor.defoor@jongbrabant.be

Daan Deckers

"Volhardende Ezel"

Joran Hambrouck

"Zorgeloze Stokstaart"

0477/09.66.03
daan.deckers@jongbrabant.be

0499/73.01.20
joran.hambrouck@jongbrabant.be

Tobias Deleu

"Gemoedelijke Orang-Oetan"

0492/76.95.27
tobias.deleu@jongbrabant.be


 

De jongverkennerleiding - gezamenlijk te bereiken via jongverkenners@jongbrabant.be

Oscar Defoor 

"Montere Halsbandarassari"

Josse Van Bastelaere

"Speelse Sifaka"

0484/93.05.87
oscar.defoor@jongbrabant.be

0472/06.01.45
josse.vanbastelaere@jongbrabant.be

Wouter Op de Beeck

"Inventieve Seriema"

Bastiaan Verheyden 

"Luimige Kea"

0472/30.16.13
wouter.opdebeeck@jongbrabant.be

0473/51.73.27
bastiaan.verheyden@jongbrabant.be

Dries Vliers

"Loyale Giraf"

Boris Deleu

"Beheerste Orang-Oetan"

0470/57.55.34
dries.vliers@jongbrabant.be

0495/28.57.77
boris.deleu@jongbrabant.be

De verkennerleiding - gezamenlijk te bereiken via verkenners@jongbrabant.be

Elisa Wij

"Levenslustige Spreeuw"

Sander Vloeberghs

"Goedaardige Panda"

0479/51.51.71
elisa.wij@jongbrabant.be

0498/83.61.32
sander.vloeberghs@jongbrabant.be

Andreas Smolders

"Plichtsbewuste Slechtvalk"

Roel Op de Beeck 

"Gedreven Penseelaapje"

0495/45.63.91
andreas.smolders@jongbrabant.be

0471/62.20.08
roel.opdebeeck@jongbrabant.be

Hannes Verheyden 

"Nobele Otter"

0471/06.79.33
hannes.verheyden@jongbrabant.be

 

De jinleiding - gezamenlijk te bereiken via jin@jongbrabant.be

Vincent Verheyden

"Gevatte Steltral"

Thomas De Volder

"Intrigerende Dolfijn"

0483/34.88.09
vincent.verheyden@jongbrabant.be

0496/89.75.42
thomas.devolder@jongbrabant.be

Mateo Ancis

"Expressieve Kauw"

 
0491/55.44.51
mateo.ancis@jongbrabant.be
 


 

Materiaalmeester

Thomas De Volder

"Intrigerende Dolfijn"

 

0496/89.75.42
thomas.devolder@jongbrabant.be


 

Groepsaalmoezenier

Joris Backeljauw

"Vurige Nachtegaal"

joris.backeljauw@jongbrabant.be

Correspondentie adres

Naamsesteenweg 168
3001 Heverlee